NAŠA STAVBA SVOJPOMOCNE

Ako bude vyzerať náš budúci Tiny house

Po úmornom rozhodovaní a nemožnosti nájsť nejaké riešenie, ktoré by nám prišlo racionálnejšie, pustili sme sa do stavby prvého obytného Tiny house na Slovensku :).  (písal sa rok 2017)

Toto sú približné vizualizácie budúceho vzhľadu. Mali sme mnoho obmedzujúcich faktorov, tento ich všetky dokázal zohľadniť. Chceme aby zapadol do dedinského prostredia, do chatovej oblasti, ale aj na samotu.

Nakoniec sme sa počas stavby rozhodli pre pár zmien, ale rozmer, rozloženie a použité materiály ostali rovnaké.

Išlo hlavne o zmenu úložných schodov na rebrík a zrušenie exteriérového náteru dreva. Čo myslíte? Malo to radšej ostať ako na vizualizácií? 🙂

fotka dokonceneho tiny house, ktory bol prvy obyvany na slovensku
fotka obyvaneho tiny house z interieru

Ak vás zaujíma ako to celé prebiehalo, nezabudnite pozrieť zoznam článkov o stavbe.

A ak by ste si radi prečítali ako sa nám tie tri roky bývalo, určite pozrite články o skúsenostiach 🙂

Ak sa vám naše články páčia alebo sme vám pomohli, budeme veľmi radi ak nám dáte like a budete nás sledovať na našom youtube  facebooku a instagrame.

© Publikovanie častí alebo celých článkov  zo zdrojov tinyhouseslovakia.sk,  je bez predchádzajúceho písomného súhlasu autorov  zakázané. Ak máte o ďalšie šírenie nášho textu záujem, môžete nás kontaktovať na tinyhouseslovakia@gmail.com

Please follow and like us:
Pin Share

2 komentáre

  • Adéla Richterová

    Ještě jedna věc- domeček by měl být nízký jako maringotka bez vnitřního patra a schodů. Bude jen pro 1 osobu. Děkuji Richterová.

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Follow by Email
Pinterest
Instagram
Copy link