CHCEM ho TIEŽ

Skúšame náš prototyp a zatiaľ sa nám býva parádne. Sami sme zvedaví, ako bude domček vyzerať po pár rokoch používania. Doteraz sme v ňom zvádli jednu zimu a leto.

Koľko to teda stojí? Koľko stál ten náš?

Rovných 10 000 :). Samozrejme nerátame prácu a energie. Dali sme si záležať na kvalitných ekologických materiáloch a šetriť kde sa dalo. Ušetrili sme na oknách. Všetky máme staršie z bazoša za 350 eur dokopy, ale sú kvalitné drevené. V žiadnom prípade sme nechceli plastové. Ušetrili sme aj na prívese(z bazoša za 1500eur, nový stojí 4000),ktorý ale bol stále v poriadku a má nosnosť 3,5 tony. Vykoumali sme aj kúpu piecky na drevo( z bazoša za 250eur) a časť perfektnej ovčej izolácie sme dostali sponzorsky(od WOOLSTYLE). Nechceli sme minerálnu izoláciu, ani polystyrén do stien, pretože to v tom malom priestore dýchame a potrebovali sme niečo čo absorbuje prípadnú vlhkosť a pachy. 🙂

Kolko je cena na predaj? Domček vychádza zhruba 17 000 ako holodom, okolo 25 000 so zariadením. Ceny sú ale zatiaľ velmi približné. Chystáme sa postaviť ešte jeden, aby sme zistili ceny naisto. 🙂 Ak by ste ho vedeli spravit svojpomocne  s novymi materiálmi ale starým prívesom, tak sa viete vmestiť aj do 13 000 so všetkým.??

*Pomôžeš nám? Ak sa ti náš projekt páči a rád by si podporil fungovanie tejto stránky a naše budúce projekty, prosím daruj nám 2%. Všetky dôležité informácie nájdeš TU!

V prípade záujmu, alebo akýchkoľvek otázok nás môžeš kontaktovať prostredníctvom formulára nižšie alebo na facebooku/instagrame

Ak máš otázky ohľadom nášho domčeka skontroluj FAQ, pravdepodobne sme už na ne odpovedali. 🙂

Ak chceš vidieť ako vyzerá domček v súčasnosti, aktuálne foto nájdeš v našom BLOGu o prvom roku bývania TU